O Nás

 

        Vážení klienti, vítame Vás na stránke spoločnosti TrendImpex Slovakia s.r.o. : Divízia Predaja Vozidiel PremioCAR.sk

 Spoločnosť TrendImpex Slovakia s.r.o. vznikla na základe dlhoročných skúseností s predajom vozidiel s cieľom ponúknuť zákazníkom niečo nové, niečo čo Vám iní ponúknuť nevedia, a to kvalitné vozidlá v perfektnom technickom stave a za prijateľnú cenu. Nie sme autobazár. Sme predajca vozidiel. Všetky vozidlá ktoré ponúkame, vlastníme. Kvôli prísnym kritériám na nami predávané vozidlá, nesprostredkúvame komisionálny predaj cudzích vozidiel.

        Naša spoločnosť má inú obchodnú stratégiu ako väčšina autobazárov na Slovensku. Nakupujeme balíčky vozidiel, tie ďalej kvalitatívne rozdeľujeme a predávame:

  • obchodníkom, prevažne zahraničným autobazárom na ďalší predaj tzv. "remarketing" s obmedzným poskytovaním služieb, bez prihlásenia, bez záruky, ihneď po dodaní (predaj "delivery & sell") avšak s garanciou pôvodu vozidla a perfektými cenami.
  • najkvalitnejšie vozidlá z aktuálnej dodávky vyberáme a predávame priamo koncovým zákazníkom na Slovensku s garanciou pôvodu vozidla, garanciou pôvodnosti vozidla vrátane doplnkových služieb, to znamená po absolvovanej kontrole originality (Skontrolované nezávislou spoločnosťou IRIS IDENT - www.ko.sk) a prihlásení vozidla do evidencie vozidiel na Slovensku. V prípade financovania pomocou leasingu vozidlo prechádza ďalšou kontrolou, ktorú pre nás vykonáva spoločnosť CarDetect (www.cardetect.sk). Touto trojnásobnou kontrolou naším klientom zabezpečíme bezproblémové používanie vozidla zakúpeného u nás. Tieto vozidlá nájdete v sekcii "aktuálna ponuka".

        Ďalej poskytujeme služby dodania vozidla na objednávku podľa vopred klientom špecifikovaných kritérii na základe vopred stanovených podmienok a zmluvy. Podmienky dodania vozidla na objednávku nájdete "TU". Túto službu poskytujeme len zákazníkom na ďalší predaj (v zahraničí alebo aj na Slovensku). Vybrané vozidlá ktoré môžu byť dodané ihneď po podpísaní objednávky nájdete v sekcii "Vozidlá na objednávku". Samozrejme Vám vieme dodať na objednávku akékoľvek vozidlo podľa vaších požiadaviek aj také ktoré nemáme v sekcii "Vozidlá na objednávku". Jedinou podmienkou je v takomto prípade maximálny vek vozidla 5 rokov. Je možné aj dodanie predvádzacích vozidiel starých mesiac, dva mesiace s minimálnym počtom najazdených kilometrov a s platnou plnou zárukou priamo od výrobcu vozdila. Takéto dodanie vieme zabezpečiť do 30 pracovných dní.

Dúfame, že aj Vy sa stanete jedným z naších spokojných zákazníkov.
TrendImpex Slovakia s.r.o.

Aktuálna Ponuka

Úžitkové Vozidlá

Diskontné Vozidlá

Pripravované Vozidlá

  • FORD S-Max
  • JEEP Compass

Úžitkové Vozidlá

Kompletná Starostlivosť o Klienta

Kontrola Vozidla

Každé vozidlo ktoré predávame, sme pred predajom kompletne skontrolovali a pripravili tak, aby Vám naďalej bezproblémovo slúžilo.

Financovanie Vozidla

Ponúkame Vám výhodné financovanie vybraného vozidla a rýchle vybavenie administratívnych náležitostí. Po predložení všetkých potrebných dokladov do 1 hodiny od nás odchádzate vo svojom novom "miláčikovi".

Predanie Vozidla

Ak sa rozhodnete pre platbu v hotovosti, každé naše vozidlo z aktuálnej ponuky je pre Vás pripravené k okamžitému odberu. Všetky administratívne náležitosti vybavíme za Vás.